logo

Kirpik Perması

Kirpik Perması uygulaması özel perma makaralarıyla yapılmış olan ve kirpiklere kavis özelliğini kazandıran bir uygulamadır. Uygulama müddeti tahmini kırk veya kırkbeş dk sürmekle birlikte kirpiklerin yapısı ve uzunluğuna yönelik değişmektedir. Kirpik Permasının tesiri tahmini iki veya üç ay sürmektedir. Bunun sebebi kirpiklerin 90 gündelik bir dönemde dökülmesi ve yenilerinin çıkmasıdır. Kirpik Perması nın sıhhatli insanlara zararları mevzubahis değildir. Fakat sonuçta kimyasal madde kullanıldığı amaçlı temkinli olmanızı öneririz. Bilhassa kimyasal bir takım maddelere alerjisi meydana gelen kişilerin işlemden öncesinde doktorlara danışmalarını öneririz. Bununla Birlikte gebelerde permada kullanılan kimyasal madde bileşikleri bir takım kabul görmeyen hemen yan etkiler doğurabilmektedir. O sebeple gebelik kuşkusu meydana gelen bayanların kirpik perması yaptırması uyumlu değildir.

Uzun veya az kirpikleriniz katı ve aşağıya gerçek ise bunu kıvrık yapabilmek olası. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla tatbik edilen bu perma işleminin göze ve kirpiğe şüphesiz hiç bir zararı yoktur. Başka Bir Deyişle malum saç permasının aksine kirpiğe kayıp vermeyen bir uygulamadır.

Kirpik Perması Kimler İçin Uygundur?

Kirpikleri katı ve aşağıya gerçek olanlar

Kirpikleri düz olanlar

Göz kapakları düşük olanlar

Gözleri minik olanlar

Makyaj yapmayı sevmeyenler

Kirpikleri az olanlar

Kirpikleri renksiz olanlar

Nasıl Uygulanır?

İlk olarak kirpikler temizlenir ve özel rulolar kirpik diplerine özel yapıştırıcısıyla yapıştırılır. Sonra bir çubuk sayesinde kirpikler bu yapışkanlı rulonun üst kısmına temkinli bir biçimde yerleştirilir. Üst Kısmına özel solüsyonu sürülüp kirpik analizine yönelik (bir0 ile 20 dk arası) bekletilir. Bekleme işlemi bitirdikten sonra kirpik bakımını yapan 2. solüsyon sürülür. ileri ki zamanlarda nemli bir pamuk sayesinde rulolar kirpikten bir sürü pratik bir biçimde ayrılır. Bu işlem kirpiklere hiç bir kayıp vermez.

Uygulama müddeti tahmini bir saattir. Perma genellikle bir,5 -2 ay dayanır. Dökülme, kırılma benzeri bir tesiri yoktur ve göze kayıp vermez.

Sizleri Ümraniye’de bulunan güzellik merkezimize Kirpik Perması için bekliyoruz. Siz de vakit kaybetmeden gözlerinizin göz alıcı güzelliğini ortaya çıkarın ve bu mutluluktan daha fazla mağrum kalmayın. Aşağıda yer alan iletişim linkine tıklayarak merkezimizin iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

http://estetik.gultenkartal.com/iletisim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17)
TIKLA ARA - HEMEN YARDIMCI OLURUZ. - 7/24 AKTİF HAT - İSTEDİĞİNİZ AN ARAYABİLİRSİNİZ. - SİZLERE ANINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYORUZ - TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIKTIR. - TÜM SORULARINIZA TELEFONDAN CEVAP VERİYORUZ - PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ. - BİZLERİ ARAYARAK SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ. - GK GÜZELLİK MERKEZİ