logo

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon da uygulama taktiği üstünde titizlikle çalışılması gerekli olan tek yoldur. Kıl köküne ince steril tek zoka ile girilerek tek sürü düşük akımlı tek cereyan dikkat yapılır. Bu işlemden ardından oldukça başarılı tek uygulamada kıl çekildiği anda rahatlıkla ciro. Uygulama kapsamında kızarıklık, kabartı, bazen 1-2 zaman devam eden minik kabuklanma gözlenir.

İğneli epilasyon ihtisas ve ustalık gerektiren tek uygulamadır. Bu yolda, İğneli epilasyon ince ve narin tek iğneyle kıl köküne girilerek fit tek elektriksel akım uygulanır. Böylelikle kıl kökleri tahrip edilerek daimi tek çözüm sağlanır. Yapılacak oturum sayısı tüylerin çıkma müddeti, yapsıcaklık, rengi ve yoğunluğuna yönelik belirlenir.

İğneli epilasyon öncesi ve sonrası

Kullanılan iğneler steril ve kişisel olmalıdır. İğne paralel tutularak kıl folikülüne sokulur ve akım verilir. İğneyi çıkartmadan öncesinde akım kesilir kıl folikülü tahrip olmuşsa kıl rahatlıkla çıkar. Ciltte hafif kabarıklıklar ya da kızarıklıklar görülebilir. Tek Sürü özenli çalışılmasına nazaran hafif kızarıklıklar normaldir.

Uygulamadan anında %100 netice alma oranı düşüktür. Zira her kıl etkin üreme çağında değildir. Etkin üreme çağındaki kıllar ek olarak İğneli epilasyon ile kolaylıkla yok edilir. Yaygın varisli hastalara, kalp pili kullananlara, hamilelere, şeker hastalarına, etkin enfeksiyonu olanlara, kanserli vakalara, sedef rahatsızlığı, vitiligo, köbnerizasyon gösteren deri rahatsızlığı olanlara ve AIDS, frengi benzeri bulaşıcı rahatsızlığı olanlara iğneli epilasyon işlemi yapılamaz.

İğneli Epilasyon Sonrası

Epilasyonu izleyen 24 saat içerisinde deriyi tahriş edebilecek parfüm, deodorant benzeri kozmetik ürünlerinin sürülmemesi öneri edilir. Epilasyondan ardından aşağı yukarı 2-3 saat su değdirilmemeli ve ten ateş gibi su ve kese ile tahriş edilmemelidir. Ilık su ve narin tek sabunla uygulama alanı yıkanabilir. Enfeksiyon gelişmemesi için iyileştirme meydanına antibiyotik içerir krem ya da pomadların sürülmesi tavsiye edilir.

İğneli epilasyon da ustalaşmış M.E.B. sertifikalı uzman kadrosu ile Ümraniye’de hizmet veren Nilss Güzellik Merkezi uygun fiyatla hizmet vermektedir. Siz de en kısa zamanda aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak İğneli Epilasyon güncel fiyat listemizden yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduğunuzda İğneli epilasyon ile ilgili sizlere dönüş yaparak sorularınızı en kısa zamanda yanıtlıyor olacağız. Daha detaylı bilgi web sayfamızda bulunan ileitişim sayfasında ki telefon numarasından veya iletişim formundan öğrenebilirsiniz. İletişim sayfası için lütfen şuradaki bağlantıyı tıklayınız. http://estetik.gultenkartal.com/iletisim

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17)
TIKLA ARA - HEMEN YARDIMCI OLURUZ. - 7/24 AKTİF HAT - İSTEDİĞİNİZ AN ARAYABİLİRSİNİZ. - SİZLERE ANINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYORUZ - TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIKTIR. - TÜM SORULARINIZA TELEFONDAN CEVAP VERİYORUZ - PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ. - BİZLERİ ARAYARAK SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ. - GK GÜZELLİK MERKEZİ