logo

Hakkımızda

1999’dan beri ayrı ayrı çeşitli güzellik merkezlerinde uygulamalar uyguladım. O günden itibaren bu güzellik uygulamaları konusunda çeşitli deneyimlere sahip oldum. 2013 yılında Gönül İnanır Eğitim Kurumunda 6 aylık M.E.B. onaylı Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı eğitimini beraber tamamladım. Bu eğitimde vücut anatomisini ve fizyolojisi hakkında üst düzey bilgilere sahip oldum. 2014 ve 2016 yılları arasında T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İSTANBUL / ZEYTİNBURNU / Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezinde ilk önce Kalfalık sonra Ustalık olmak üzere eğitimlerimizi tamamladım. Kendi geliştirdiğimiz güzellik uygulamaları ile tecrübemizi daha ileriye taşıdım. M.A.C de Profesyonel Kalıcı Makyaj eğitimimizi tamamladım. Şimdi Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği okuyorum.

2016 yılından itibaren bu eğitimlerimi daha da ilerletmek için çeşitli ulusal ve uluslararası eğitimlere katılarak bilgi ve tecrübelerimi daha da geliştiriyor; siz değerli müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmak için yoğun bir çaba sarf ediyorum.

 

 

Gülten KARTAL
M.E.B. Sertifikalı Usta Estetisyen
Güzellik Uzmanı Eğitmeni
İstanbul Üniversitesi
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön Lisans
TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17)
TIKLA ARA - HEMEN YARDIMCI OLURUZ. - 7/24 AKTİF HAT - İSTEDİĞİNİZ AN ARAYABİLİRSİNİZ. - SİZLERE ANINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYORUZ - TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIKTIR. - TÜM SORULARINIZA TELEFONDAN CEVAP VERİYORUZ - PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ. - BİZLERİ ARAYARAK SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ. - GK GÜZELLİK MERKEZİ