logo

Cilt Bakımı

Cildimizdeki gözenekler her geçen gün sigara, toz benzeri harici etkenler, yağ bezlerinin salgıları, hücrelerin bizzat kendilerini devamlı yenilemeleri ve atılmaları benzeri farklı nedenlerden ötürü tıkanır. Cildimiz donuklaşır, kara noktalar oluşur. Ten bakımı ile ten temizlenerek, gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır. Cilt Bakımı ile cildin dinamik , temiz ve parlak bir görünüme sahip olması sağlanır.

Cilt Bakımı neden önemlidir?

Tıbbi cilt bakımının maksadı gözeneklerin temizlenmesi, cildin basit gereksinimi durumda olan oksijenin sağlanması, cilde parlaklık , canlılık, tazelik verilmesi ve lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır. Tıbbi Cilt Bakımı, cildi harici etkenlere ve senelerin oluşturacağı yıpranmaya karşın muhafaza etmek amacıyla ayda bir birçok kez yapılmalıdır.

Cilt bakımı işleminden öncesinde cildin kontrolünün inşa edilmesi gerekir. Ten tipi, yıpranma derecesi, şuanki sorunlar , yıl benzeri etmenler dikkate alınarak hangi ten bakımı ürünlerinin kullanılacağı saptama edilir ve kişisel Cilt Bakımı yazılımı oluşturulur.

Cilt bakımı ardından cildin üstünde koruma amaçlı ve besleyici bir tabakanın oluşturulmasıyla kırışıklıkların oluşumu gecikeceğinden, cildin çocuk ve iyi kalması sağlanmış olabilir . Bilhassa akneli ciltlerde yağ sekresyonunun çoğalması ile beraber gözenekler süratle tıkanır ve altta bakteri oluşumu ortaya çıkar . Bu kısır döngünün kırılmasında, gözeneklerin ve kara noktaların temizlenmesini imkanı sunan ten bakımının önemi büyüktür.

Cilt Bakımı işlemi, ifade edilecek bakımın özelliklerine yönelik 45 – 90 dk sürmektedir.

Aşağıdaki linke tıklayarak bize ulaşabileceğiniz telefon numarasına, iletişim formu ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

http://estetik.gultenkartal.com/iletisim

Aşağıdaki form ile size en hızlı şekilde dönüş yapabiliriz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17)
TIKLA ARA - HEMEN YARDIMCI OLURUZ. - 7/24 AKTİF HAT - İSTEDİĞİNİZ AN ARAYABİLİRSİNİZ. - SİZLERE ANINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYORUZ - TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIKTIR. - TÜM SORULARINIZA TELEFONDAN CEVAP VERİYORUZ - PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ. - BİZLERİ ARAYARAK SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ. - GK GÜZELLİK MERKEZİ