logo

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu sayfamızda sizlere Ümraniye’de hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz. Ayak Detoksu ile ilgili Günün toksik ortamında, dokulardaki asit artıkları, kimyasal ve zor metal kalıntıları bedende her zamankiden daha çabuk bir biçimde birikerek fazladan sayıda alerjiye, zihinsel ve fizyolojik yetersizlik olaylarına, beden ağrılarına, üstelik kronik problemlere ne sebeple olmaktadır.

Hastalık belirtilerini azaltmanın ve sıhhatli kalmanın bir karayolu olarak tamamlayıcı sıhhat pratisyenleri aracılığıyla bitkisel ve homeopatik detoksifikasyon yazılımları Her zamankinden daha çok uygulanmaya başladı. Zira bu toksinler bedende biriktiği müddetçe sıhhatli kalmak olası değildi.

2bir.Yüzyılın Çağdaş Dünyasında Stressiz bir hayat sürdürebilmemiz olası değildir. Son Zamanlarda stres kocaman ölçüde zarar veren olup,Kanser ve öbür çok hastalıkların oluşmasında ana neden sayılmaktadır. Stres altında besin artıklarının çözünme zamanı yavaşlar, Stres tesiri altında daha çok besin artıkları oluşur. Sürekli stres vaziyetleri ile karşın karşıya olan kişilerin vücutlarında toksinler biriktiği manasına gelir!

Tüm terapi ananeleri -Doğu, Mısır, Türk Malı Amerikan, Ayurveda, Homeopatik, Çin, Şamanik-iyileşmek ve hastalıklardan kaçınmak amaçlı vücudun arındırılmasını önerir.

Ayak Detoksu uygulamaları rastgele bir beden silme yolunu destekleyecek ve üstelik çabuk arınma ile bağlı rahatsızlıkların azalmasına destekçi olabilecektir.

Bugün bizler gezegenimizin tarihli en kocaman toksik yüklenmesine maruz kalmaktayız ve sıhhatimizi muhafaza etmek ve hastalıklardan kaçınmak amaçlı çok kez periyodik detoksifikasyon gereklidir. Tedavi için Ayak Detoksu öneriyoruz.

Ayak Detoksu Kimlere Uygulanır?

Kilo problemi olanlar (şişmanlamanızın en kocaman faktörü düzgün çalışmayan karaciğerinizin yağlanması neticesi, aldığınız gıdaların enerjiye dönüş-memesidir. Yağ moleküllerinin meydana gelmesi sizlere kilo aldırır. Kilo sunmak istiyorsanız ayak detoksuna girmelisiniz.)

Kaygı, sorun, stresli olanlar.

Migren, eklem ağrısı, şişlik, irin, kireçlenme, sedef, egzama, kalp damar tıkanıklığı, felç, halsizlik, başı ağrısı, bağışıklık sistemi fit olanlar.

Selülit ve varis olanlar.

Cildini güzelleştirmek, gençleştirmek isteyenler.

Sağlıksız ortamlarda çalışan, zor metallere maruz kalanlar Kızartmalar, hormonlu ve katkılı gıdalar tüketenler.

Hava kirliliğinin meydana geldiği illerde yaşayanlar.

Akne problemi olanlar.

Metabolizması yavaş çalışan kişilere.

Karaciğerinde yağlanma olanlara.

Alkol, sigara kullananlar.

Sıhhatli,mutlu,huzurlu hayatını sürdürmek talep eden herkese uygulanabilir.

İyon Temizliği Kimlere Uygulanmaz?

Kalp pili taşıyan bireyler.

Organ nakli inşa edilmiş bireyler.

Hamile kadınlar, süt emziren anneler.

Epilepsi hastalar.

Tıp bir diyabetli bireyler.

Ayaklarında açık yara meydana gelen bireyler.

O anda rastgele bir radyoterapi ya da kemoterapi gören bireyler.

8 yaşın altındaki çocuklara uygulanmaz.

Bizlere şu linkten ulaşabilirsiniz. http://estetik.gultenkartal.com/iletisim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17)
TIKLA ARA - HEMEN YARDIMCI OLURUZ. - 7/24 AKTİF HAT - İSTEDİĞİNİZ AN ARAYABİLİRSİNİZ. - SİZLERE ANINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYORUZ - TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIKTIR. - TÜM SORULARINIZA TELEFONDAN CEVAP VERİYORUZ - PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ. - BİZLERİ ARAYARAK SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ. - GK GÜZELLİK MERKEZİ